top of page
1_header-e1587636167398-scaled.jpg

Mr & Mrs Tannie Hakkında

Mr and Mrs Tannie, güneşe ve Amalfi kıyılarına olan sevgi ve bağlılıktan doğdu. Mr & Mrs Tannie, sizi Cote D’azur’un yumuşak esintisi ve ayrıcalıklı havasından, dünyanın eşsiz köşelerine, lüks ve eğlenceli aynı zamanda nefes alan bir yolculuğa çıkarıyor. Klasik ve modernin eşsiz birleşimi, tutku ve cazibenin buluştuğu noktadasınız. Mükemmel çizgili güneş şemsiyeleri, pembe balonlar ve hareketli bir yaşam tarzı tüm yıl boyunca sağlıklı ve sürdürülebilir mükemmel bir bronzluk ile buluşuyor.

Güneşsiz bronzlaştırıcı ürünler ile ışıltılı bir yolculuk ve bir yaşam tarzı sunuyoruz. Ayrıcalıklı ürün deneyiminin sonuçları sizi ve sevdiklerinizi şaşırtacak.

İçten dışa gerçek güzellik ışıltısı ile ''Parlamayı unutmayın!''

Mr & Mrs Tannie'den Sevgilerle

Mr-Mrs-Tannie-Photo-by-Fabian-Wester-21-3-e1587559605204-1830x1000.jpg

Ne Hayal Ediyoruz?

İLHAM

Mr & Mrs Tannie, hayalperestler, ışıltıyla parlamak isteyenler ve dışarıda olmayı sevenler için lüks, güneşsiz bronzlaşma ürünleri sunar. Profesyonel bir görünüme sahip, olağanüstü ve ev kullanımına uygun ürünler ile tanışın. Dünyanın herhangi bir yerinde saat, her zaman bronzlaşma saatidir! kademeli bronzluğa olanak sağlayan Mr & Mrs Tannie vegan bir koleksiyonudur ve herkesin kullanımına uygundur. İster hafif bir güneş öpücüğü ışıltısı ister derin, koyu bir bronzluk dileyin. Her uygulamada kademeli olarak daha derin bir bronzluğa kontrollü bir şekilde ulaşabilirsiniz. 

Mr-Mrs-Tannie-Photo-by-Fabian-Wester-7-1000x1248.jpg

GÖZ ALICI IŞILTIDA BİR BRONZLUK İÇİN

AKILLI BİR SEÇİM

HER SEYAHATTA MÜMKÜN

Mr & Mrs Tannie, sizi vintage bir dokunuşla modern bir dünyaya davet ediyor. Amalfi kıyılarının güneşe olan aşkından, Cote d'Azure'nin şıklığından ve eski dünya lüksünden ilham alarak bronzlaşmayı yeniden icat etme misyonuyla, cazibe, güzel kokular ve eğlence dolu bir dünya sunuyoruz.

mr-mrs-tannie-lifestyle-27-599x899.jpg

Bizi takip edin

  • Instagram Mr and Mrs Tannie
  • Facebook Mr and Mrs Tannie
  • YouTube Mr and Mrs Tannie
  • TikTok Mr and Mrs Tannie
  • Pinterest Mr and Mrs Tannie
bottom of page