top of page
Mr & Mrs Tannie (1).jpg

S.S.S.
Sıkça Sorulan Sorular

Mr & Mrs Tannie kendi kendine bronzlaşma nasıl çalışır?

Kişiye özel bronzlaşma ürünlerimiz aktif bileşen dihidroksiaseton (DHA) içerir. DHA bir şeker türüdür. Cilde karşı naziktir ve cildinizin üst, ölü tabakasındaki cilt hücrelerinin proteini ile etkileşime girerek çalışır. Cildin proteini ile etkileşim, cildin dış tabakasını parlak, doğal kahverengi bir renge boyar.

 

Mr & Mrs Tannie’nin kendi kendine bronzlaşması ne kadar sürer?

Hepimiz doğal olarak cilt hücrelerini değişen oranlarda dökeriz, bu da bronzlaşmamızın farklı şekilde solacağı anlamına gelir. Bronzluğunuz, renk derinliğine ve cilt tipine bağlı olarak 4-10 gün arasında sürer. Bunun nedeni, kendi kendine bronzlaşan ürünlerin renginin cildin ölü deri hücrelerinden oluşan dış tabakasında bulunmasıdır.

 

Kendi kendine bronzlaşma ürününü çok uzun süre açık bırakabilir misin?

Asla çok fazla bronzlaştırıcı kullanamazsınız çünkü cilt sadece belirli bir miktarda bronzlaşma aktifini emebilir, bu nedenle her zaman cildi örtecek kadar uygulayın.

 

Kendi kendine bronzlaşmak neden güneşte kalmaktan daha iyidir?

Gerçek bronzlaşma, sizi cilde zarar veren ve cilt kanseri riskini artıran UV ışınlarına maruz bırakarak çalışır. Mr & Mrs Tannie’nin kendi kendine bronzlaştırıcıları, doğal nemlendirici bileşenlerin ve DHA’nın mükemmel simetrisini içerir. DHA bir şeker türüdür. Cilde naziktir ve cildinizin üst, ölü tabakasındaki cilt hücrelerinin proteini ile etkileşime girerek çalışır. Cildin proteini ile etkileşim, cilde zarar verme potansiyeli olmadan cildi doğal kahverengi, parlak bir renge boyar.

 

Mr & Mrs Tannie bronzlaşma ürünleri havuzda çıkar mı?

Klorlu bir havuzda yüzüyorsanız, altın parıltınızın biraz azaldığını fark edebilirsiniz. Su ve klor cildinizi kurutur, böylece cilt hücreleriniz daha hızlı dökülür. Cildinizi sık sık nemlendirerek, nemlendirici bronzlaştırıcılarımızla endişelenmeyin, altın ışıltıyı geri almak için ardından ekstra bir katman ekleyin!

 

Eğlenceli gerçekler

Tüm cilt tiplerine uygun doğal nemlendiriciler içeren nazik, hassas formüller. Kişiye özel bronzlaşma ürünlerimiz aktif bileşen dihidroksiaseton (DHA) içerir. DHA bir şeker türüdür. Cilde karşı naziktir ve cildinizin üst, ölü tabakasındaki cilt hücrelerinin proteini ile etkileşime girerek çalışır. Cildin proteini ile etkileşim, cildin dış tabakasını parlak, doğal kahverengi bir renge boyar. Nihai güvenli bronzluk güneş öpücüğü görünümü için!

 

Cilt gerçekleri

Üç katmandan oluşan

Cildin en dış tabakası olan epidermis, su geçirmez bir bariyer sağlar ve cilt tonumuzu oluşturur. Biri ölü biri diri olmak üzere iki katmandan oluşur.


Epidermisin altındaki dermis, sert bağ dokusu, saç kökleri ve ter bezleri içerir.


Daha derin deri altı dokusu olan hipodermis, yağ ve bağ dokusundan oluşur.
 

Cildin UV’den gelen rengi, melanin pigmentini üreten melanosit adı verilen özel hücreler tarafından oluşturulur.


Melanositler (bir pigment olan melanin üreten), stratum bazale (bazal tabaka) olarak adlandırılan epidermisin en derin tabakasında bulunur, bu canlı tabakadır ve güneşte bronzlaşma sırasında etkilenir.

 

Stratum corneum (azgın tabaka) epidermisin en dıştaki ölü tabakasıdır – bu tabaka ölü deri hücrelerinden oluşur. Bu tabaka kendi kendine bronzlaşan ürünlerden etkilenir. Bu katmanda, cilt hücreleri ölüdür, yani güneşte bronzlaşma kutusundan bronzlaşma rengi gibi cilde zarar veya yaralanmaya neden olamaz.

Bizi takip edin

  • Instagram Mr and Mrs Tannie
  • Facebook Mr and Mrs Tannie
  • YouTube Mr and Mrs Tannie
  • TikTok Mr and Mrs Tannie
  • Pinterest Mr and Mrs Tannie
bottom of page