top of page
Mr & Mrs Tannie (2).jpg

İÇERİKLER

Sağlıklı ve Sürdürülebilir Bronzluk 

En kaliteli doğal bileşenlerle yüksek performanslı formüller.

Gelişmiş cilt bakımı bilimine dayanan Mr & Mrs Tannie ürünleri, kusursuz ve eşit bir şekilde tüm vücudunuzda arzu ettiğiniz bronz tona ulaşmanızı sağlar.

Uygulaması kolay, çabuk kuruyan, hafif ve hassas, nem veren, klasik bronzlaştırıcılarda bulunan hoş olmayan koku yerine özenle çalışılmış esanslar ile üretilmiş,

güneşsiz bronzlaştırıcı ürünlerden oluşan eksiksiz bir seri.

Mr & Mrs Tannie, en hassas ciltler dahil tüm cilt tiplerine uygun şekilde tasarlanmıştır. Mr & Mrs Tannie, özenle seçilmiş hammaddeleri üstün kalitede kullanarak cildinizde en doğal bronz rengi ve ışıltıyı sağlar.

Tüm seri Vegan ve Cruelty Free ürünlerde oluşmaktadır.

GÜVENİLİR BRONZLUK

DHA

Dihidroksiaseton, şeker kamışından elde edilen bir şeker molekülüdür. Cildin dış tabakasındaki amino asitlerle reaksiyona girer  ve sizleri tüm yıl boyunca üzerinizde taşımak istediğiniz bronz görünüme kavuşturur.

nina-ingrediens-dha-frame-599x899 (1).jpg
adobestock-229219152-5-frame-599x399.jpg

NEM TUTUCU

HYALÜRONİK ASİT

Ciltte hücre yenilenmesine katkıda bulunan, doğal kolajen ve elastin üretimini destekleyen nem bağlayıcı. Cildi nemle doldurur ve cildin içinde ve üzerinde kalmasına yardımcı olur. Cildi serbest radikallere karşı daha dirençli hale getiren Antioksidan içerir.

PEELING

AHA

Ölü deri hücrelerini nazikçe temizler ve yok eder. Asit cildi nemle 'dolgunlaştırır' ve tahriş olmuş cildi yatıştıran ve nemi koruma yeteneğini geliştiren dengeleyici bir etkiye sahiptir. Cilt hücrelerinin yenilenmesini hızlandırır.

adobestock-282268958-2-frame-kopia-599x899.jpg
mark-boss-qudqirmfpgw-unsplash-2-frame-599x399.jpg

YATIŞTIRICI

GÜL SUYU

Cildin daha pürüzsüz hissetmesini sağlayan nemlendirici bir etkiye sahiptir. Tahriş olmuş cildi yatıştırır, ciltteki PH seviyesini nötralize eder ve doğal yağ üretimini dengeler.

SAKİNLEŞTİRİCİ

ALOE VERA

İyileştirici ve yumuşatıcı özelliklere sahip bitki jeli. Yumuşatır, nemlendirir ve hem kuru hem de yağlı cildi yatıştırmaya yardımcı olur. Cildi serbest radikallere karşı daha dirençli hale getiren Antioksidanlar içerir.

adobestock-282268958-3-frame-599x899.jpg
adobestock-328637298-2-frame-599x399.jpg

BAĞLANACAKSINIZ

JOJOBA YAĞI

Nemi bağlar ve ciltteki PH seviyesini dengeler. Kuru ve yağlı ciltler için uygundur, cildin doğal yağ üretimini geri kazandırır. Faydalı yağ asitleri, antioksidanlar ve Vitamin E ve B içerir.

ONARICI

SHEA YAĞI

Yararlı ve nemlendirici yağ asitleri içerir. Tahriş olmuş cildi onarır ve yatıştırır ve cildin nem koruma ve ekleme yeteneğini geliştirir.

adobestock-282268958-4-frame-599x899.jpg
adobestock-229219152-7-frame-599x399.jpg

BESLEYİCİ

KANOLA YAĞI

Kuru cildi yumuşatan, yatıştıran ve nemlendiren yüksek düzeyde yağ asitleri içerir. Cildi serbest radikallere karşı daha dirençli hale getiren besleyici E ve K Vitaminleri ve Antioksidanlar içerir.

Bizi takip edin

  • Instagram Mr and Mrs Tannie
  • Facebook Mr and Mrs Tannie
  • YouTube Mr and Mrs Tannie
  • TikTok Mr and Mrs Tannie
  • Pinterest Mr and Mrs Tannie
bottom of page